קולומבוס מגזין מוזיקה Columbus Music Magazine

פרטים אישיים

פרטים נוספים Additional Details

תרומה
היי, אנחנו צוות קולומבוס - מגזין לאוהבות ואוהבי מוזיקה. אבל לא סתם כאלה שאוהבים. כאלה שנושמים וחיים מוזיקה. כאלה שלא יכולות לחיות בלעדיה. כאלה שמקיצים ביום שישי לפנות בוקר כדי לראות מה התחדש בריליס רדאר, שקוראות פיצ'פורק באותה תדירות שאנשים נורמליים מחליפים תחתונים, שמכינים פלייליסטים לכל אירוע, כולל "ספונג'ה עם סבתא ברביעי בצהריים".

אנחנו קיימים כבר עשור. התחלנו מדף צנוע בפייסבוק והפכנו למגזין שמתעדכן על בסיס יומיומי, עם אתר, דיגיטל, יוזר ספוטיפיי עם טריליון פלייליסטים, מגזין מודפס ועוד מזימות מוזיקליות שהיו ושיהיו. אנחנו מגזין המוזיקה הותיק ביותר בעברית. ואנחנו כותבים על כל מה שאנחנו אוהבים ושלדעתנו גם אתם.ן פשוט חייבים.ות להכיר.
כל העבודה של צוות הספינה - כתיבה, עריכה, עיצוב גרפי ועוד, נעשית כבר עשור לגמרי בהתנדבות ומתוך אהבה והתמכרות אמיתית למוזיקה. מעבר לשעות העבודה הרבות, יש לנו גם עלויות של תחזוקת אתר והדפסת מגזין, ועוד המון פרויקטים שהיינו שמחים להביא אליכם, אם רק היו לנו עוד טיפ-טיפונת שקלים. מה למשל? אירועים בעולם האמיתי (נגיד השקות מגזין וראיונות לייב), הדפסת מהדורה מורחבת של המגזין, משחק קופסה של הטריוויה של קולומבוס, אתר חדש, סרטונים, פודקאסט! יו ניים איט.

כל מה שעשינו עד עכשיו ימשיך לנצח להיות חינמי. אבל אם אתם נהנים מקולומבוס, אם אתן רוצות שהפעילות תמשיך ואף תתרחב, ממש נשמח אם תתמכו בפעילות בכל סכום שמרגיש לכם בנוח. בין אם תמיכה חד-פעמית או חודשית - מבחינתנו זה יהיה לא פחות ממדהים.

תודה רבה שאתם ואתן איתנו כבר עשור, זה כל כך לא מובן מאליו ואנחנו אוהבים אתכם.ן 3>